Služby

Novostavby

Realizujeme kompletní výstavbu rodinných domů na klíč, výstavbu průmyslových a zemědělských objektů, zajišťujeme projekční činnost. Vždy se snažíme, aby realizace a výsledek byly dle vašich požadavků.

Fasády

Je váš dům pouze šedou myškou v ulici? Máte vysoké náklady na vytápění? Dejte mu barvu, oživte ho a ukažte, že s novou fasádou může vypadat jako nový a díky vhodnému zateplení můžete uspořit. Pomůžeme s výběrem vhodné technologie zateplení, zařídíme vše potřebné a fasádu zrealizujeme. Oživte svůj dům!

Rekontrukce

Máte dům, ale je již dosluhujícím stavu? Je třeba zateplit chatu? Chcete udělat novou střechu? Nabízíme komplexní rekonstrukce bytů, domů nebo třeba prázdninových chat. Vy nám povíte o co máte zájem, a my se vám pokusíme navrhnout nejlepší vhodné řešení. Zadejte nám svou poptávku.

Koupelny

Máte sprchu, ale rádi se koupete? Chcete oddělit záchod od koupelny? Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen od rozvodů po vybavení. Vypracujeme s vámi návrh koupelny dle vašich představ. Pořiďte si novou koupelnu!

Ostatní

Mezi naše další služby patří realizace oplocení, venkovních dlažeb, bazénů, garáží či například venkovních posezení. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

Napište nám
  1. (vyžadováno)
  2. (vyžadován správný email)
 

cforms contact form by delicious:days